Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Brak prądu w woj. śląskim! Tysiące odbiorców jest bez światła i ciepła. Sprawdź pełny wykaz ulic i godzin w miastach

JAK
Gdzie będą przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w galerii. 
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Gdzie będą przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w galerii. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Brak prądu w woj. śląskim! Informujemy o wyłączeniach energii elektrycznej w całym województwie, związanymi z planowanymi pracami oraz awariami po wichurach, które niszczą infrastrukturę. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy na dzisiaj, ale także najbliższe dni. Z największą ilością wyłączeń muszą się liczyć mieszkańcy powiatów cieszyńskiego i żywieckiego. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ, SPRAWDŹ SWOJE MIASTO lub POWIAT.

Wyłączenia prądu w woj. śląskim

Brak energii elektrycznej wystąpi m.in. w Katowicach, Zabrzu, Bytomiu czy Bielsku-Białej. A jak w pozostałych miastach i powiatach? Rudzie Śląskiej, Tychach, Rybniku, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Żorach, Mysłowicach, Piekarach Śląskich, Sosnowcu, Jaworznie i powiatach: tarnogórskim, mikołowskim, pszczyńskim, gliwickim, częstochowskim, bielskim, cieszyńskim i żywieckim.

ZOBACZCIE, GDZIE NIE BĘDZIE PRĄDU
Listę miast, ulic i terminy podajemy poniżej w galerii zdjęciowej

Gdzie będą przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w galerii. 
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Brak prądu w woj. śląskim! Tysiące odbiorców jest bez światł...

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. śląskim na najbliższe dni. Wyłączenia prądu są spowodowane niezbędną konserwacją czy naprawą sieci. Na liście mamy najważniejsze miasta oraz powiaty w regionie i konkretne adresy, gdzie nie będzie prądu. Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej podawane są na 5 dni do przodu.

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. śląskim od 3 do 7 października 2022 roku. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

Pamiętaj, w razie zagrożenia lub poważnej awarii dzwoń na 991. Gdy zabraknie prądu w twoim domu, skąd wiadomo, czy to awaria, czy planowane wyłączenie?

Gdy brak prądu występuje w twoim mieszkaniu, domu, sprawdź bezpieczniki – najpewniej tu tkwi problem. Gdy nie ma prądu w całym bloku, na klatce schodowej, trzeba się skontaktować z właścicielem budynku, administratorem. Gdy nie ma prądu na całej ulicy, w okolicy, to najprawdopodobniej planowane wyłączenie lub awaria.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Konopia spowalnia raka?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kozy.naszemiasto.pl Nasze Miasto