Wybierz region

Wybierz miasto

  Miss Lata 2016 woj. śląskiego

  UWAGA! Głosowanie SMS-owe zakończone!!!
  Zapraszamy finalistki do udziału w pokazie mody 3 września 2016 godz. 12 AQUADROM Ruda Śląska
  ! Mamy zagwarantowanych 15 miejsc w pokazie. Szczegóły wkrótce.

  Miss Lata Dziennika Zachodniego i Naszego Miasta poszukiwana! Czekamy na wasze zdjęcia i zgłoszenia do 17 sierpnia, jednak każdy dzień zwłoki zmniejsza szanse na wygraną.
  Finałowa gala Miss Lata, połączona z pokazem strojów kąpielowych i bielizny odbędzie się 3 września w Aquadromie w Rudzie Śląskiej. Wszystkie uczestniczki pokazu otrzymają w nagrodę stroje kąpielowe firmy SPINSPORT. Dla Laureatki pierwszego miejsca przewidziano nagrodę rzeczową o wartości 5000 zł ufundowaną przez Prezydent Rudy Śląskiej.


  15 lipca ruszyło głosowanie na najładniejszą dziewczynę, której zdjęcie zostanie opublikowane na okładce Dziennika Zachodniego 31 sierpnia 2016. Tytuł Miss lata upoważnia Laureatkę do startu w wyborach Miss Śląska I Moraw organizowanych przez Agencję Gabriela Events. Oprócz tego trzy pierwsze dziewczyny otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody Zgłaszać się można przez cały czas trwania plebiscytu, jednak nie później niż 17 sierpnia. Wystarczy dodać zdjęcie twarzy oraz sylwetki do panelu oraz napisać kilka słów o sobie (imię, nazwisko, wiek, zainteresowania, adres oraz tel. do wiadomości redakcji). Konieczne jest wypełnienie i przesłanie do nas e-mailem na adres joanna.pajak@polskapress.pl formularza zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku.
  Głosowanie start 15 lipca o godz. 12. 3 sposoby głosowania:
  kliki (1 pkt), FB (3 punkty) głosowanie tym sposobem potrwa do 17.08 godz. 11.59
  oraz SMS-y (10 pkt) tym sposobem potrwa do 22.08 godz. 11.59. Koszt SMS-a to 2,46 zł z Vat.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Co przynosi pieniądze, a co miłość? Sprawdź, co wiesz o symbolach szczęścia

  Inne plebiscyty