Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaż wystawy malarstwa Anny Lewińskiej pt.: "Ciągłe poszukiwania"

  Pałac Czeczów
  Kozy, ul. Krakowska/5, +48 33 818 03 11

  18:00 Od 31.03.2015 do 17.04.2015

  • 0zł

  Zapraszamy na
  wernisaż wystawy malarstwa
  Anny Lewińskiej
  pt.: "Ciągłe poszukiwania"

  wernisaż połączony z
  KONCERTEM FORTEPIANOWYM
  Patrycji Gajek

  31 marca 2015 r.
  godz. 18:00
  Pałac Czeczow w Kozach

  Bezpłatne zaproszenia do odebrania w biurze Domu Kultury w Kozach.
  Ilość miejsc ograniczona!  Anna Lewińska ukończyła studia na Wydziale Architektury oraz Konserwacji Zabytkow Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Jej największą pasją jest malarstwo. W swej tworczości stosuje rożnorodne techniki, poczynając od akwareli i pasteli po akryl i olej. Ulubionym sposobem malowania jest technika własna oparta na zastosowaniu tkaniny w cyklu tworzenia obrazu. W dorobku ma ponad 50 wystaw indywidualnych oraz udział w prawie 150 wystawach zbiorowych. Jest członkiem ZPAP, International Association of Art UNESCO, Stowarzyszenia Pastelistow Polskich, Stowarzyszenia Marynistow Polskich. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach na całym świecie.

  Patrycja Gajek - Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2003 r. wstąpiła do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim w klasie fortepianu mgr Cecylii Maier-Plewka. Po ukończeniu tejże szkoły w 2009 r., swą naukę kontynuowała w Zespole Państwowych Szkoł Muzycznych I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej, pod kierunkiem mgr Małgorzaty Surowiak-Then. Do swych najważniejszych osiągnięć zalicza: II miejsce na Konkursie Pianistycznym „Claude Debussy, a symbolizm” – Katowice 2012 r.; wyrożnienie na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Pro Bohemia – Ostrava 2013 r.; wyrożnienie na Podkarpackich Spotkaniach Pianistycznych – Krosno 2014 r.; I miejsce na III Ogolnopolskim Konkursie Klawesynowym w kategorii zespoł kameralny – Gdańsk 2014 r. Jest także stypendystką Prezesa Rady Ministrow za osiągnięcia naukowo-artystyczne w roku szkolnym 2013/2014.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]