Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaz wystawy fotografii pt. "Z głową w chmurach, czyli polowanie na samoloty"

  Pałac Czeczów w Kozach
  Kozy, ul. Krakowska/5

  18:00 Piątek, 20 stycznia

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii pt. "Z głową w chmurach, czyli polowanie na samoloty" autorstwa Artura Grabskiego

  20 stycznia 2017, godz. 18:00
  Galeria Pałacu Czeczow w Kozach.

  Spotting - hobby polegające na fotografowaniu lub obserwowaniu obiektow związanych z komunikacją. Osoba uprawiające to hobby nazywana jest spotterem (ang. spotter) – to definicja, ktorą znajdujemy na jednym z portali internetowych.
  Dom Kultury w Kozach zaprasza do Galerii w Pałacu Czeczow, na wystawę prac fotograficznych Artura Grabskiego, pasjonata fotografii oraz techniki lotniczej – spottera. Wystawa to plon dwuletnich wypraw z aparatem fotograficznym – swoiste polowanie na imponujące maszyny latające. To co widzimy na wystawie zastanawia, czy to tylko aby fascynacja techniką lotniczą, czy też obcujemy z zapisem wrażenia z kontaktu człowieka z maszyną. Znawcy tematu, bywalcy pokazow lotniczych wypełnionych hukiem i zapachem nafty z pewnością przychylą się do stwierdzenia, że prace Artura Grabskiego wyszły poza ramy spottingu i zajmują przestrzeń rezerwowaną dla sztuki. Natomiast osoby poszukujący delikatnych doznań i niuansow skojarzeń będą pełne wątpliwości… a może to sztuka tylko, że dla prawdziwych mężczyzn.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]