Wybierz region

Wybierz miasto

  TOMASZ "TOM" FILIPCZAK - koncert

  Pałac Czeczów
  Kozy, ul. Krakowska/5, +48 33 818 03 11

  19:00 Piątek, 23 lutego

  • Wstęp wolny

  Dom Kultury w Kozach zaprasza na koncert Tomasza Filipczaka.

  Tomasz „Tom” Filipczak – mowi o sobie: „śpiewam od kiedy pamiętam, ale taka prawda”.
  Jego pierwszy zespoł to „Manitou”, gdzie stawiał pierwsze zespołowe kroki muzyczne, ktore ukierunkowały postrzeganie świata i muzyki. Z „Manitou” zagrał m.in. na festiwalu ku pamięci Ryszarda Ridla odbywającym się jeszcze wtedy w Tychach.
  W dorosłym życiu przygodą Tomasza był udział w programie telewizyjnym „Szansa na sukces” z udziałem Beaty Kozidrak. Po udziale w programie został zaproszony do wspołpracy z rockowym zespołem Spider (powstałym w roku 1986 w Stalowej Woli), ktory to reaktywował się w Paryżu. W efekcie wspołpracy została wydana płyta „Z Paryża”.
  Swoim słuchaczom stara się przekazać sporo przyjemności, jak rownież refleksji i zadumy nad swoim jednym jedynym życiem. W koncercie usłyszymy utwory bliskie jego sercu, takie jak: „Mała wojna” (Lady Pank), „Nadzieja” (Ira), „Wspomnienie” (Czesław Niemen), „Modlitwa” czy „Sen o Viktorii” (Dżem).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]