Wybierz region

Wybierz miasto

  MUZYCZNE ZADUSZKI

  Pałac Czeczów
  Kozy, ul. Krakowska/5, +48 33 818 03 11

  18:00 Piątek, 27 października

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na
  MUZYCZNE ZADUSZKI
  - koncert zespołu
  Bi-Bi Singers
  przeplatany wspomnieniami

  Gorąco w Pałacu!

  Koncerty-spektakle, wystawa – imprezowy zawrot głowy! A to wszystko za sprawą realizacji projektu "Polski dwor – kultura podstawą życia społecznego". 8 października przenieśliśmy się w czasie do lat trzydziestych XX wieku i zaprosiliśmy Państwa w progi Pałacu jako gości Mariana i Marii Czeczow. Odbył się wtedy koncert będący rekonstrukcją spotkania rodziny baronow m. in. z księdzem Franciszkiem Żakiem, czy grającym na fortepianie krewnym Janem Czeczem (w tej roli pianista Jan Nowak).

  Kolejnym wydarzeniem, na ktore serdecznie zapraszamy jest wystawa pt.: „Anna Grabowska z wizytą u Czeczow”, ktorej wernisaż zaplanowano na 20 października na godzinę 18:00 i ktorą można będzie zwiedzać między innymi podczas kolejnych wydarzeń, będących częścią realizacji projektu. 27 października o 18:00 rozpocznie się koncert zaduszkowy, podczas ktorego wystąpi zespoł wokalny Bi-Bi Singers. 11 listopada natomiast będzie można zobaczyć rekonstrukcję przyjazdu do Koz ułanow wraz z Marszałkiem Piłsudskim – impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 przed Pałacem Czeczow. Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny! Przypominamy rownież, że w każdym momencie można dołączyć do grupy teatralnej, przygotowującej spektakle rekonstrukcyjne pod okiem Pawła Sablika. Zachęcamy do udziału!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]