Wybierz region

Wybierz miasto

  DIVERSE DOWNHILL CONTEST 2016

  Góra Żar
  Międzybrodzie Żywieckie, ul. Górska/

  08:00 Od 23.04.2016 do 24.04.2016

  • Brak informacji o cenie

  Diverse Downhill Contest to największe i najbardziej popularne zawody downhillowe w Polsce, zarowno pod względem frekwencji zawodnikow jak i kibicow, ktorzy licznie przybywają oglądać zmagania zjazdowcow. Historia zawodow sięga 2006 roku i trwa nieprzerwanie już jedenasty sezon rowerowy! Agencja Sportainment co roku stawia poprzeczkę wyżej - organizując zawody na coraz wyższym poziomie i z coraz wyższą rangą. W 2016 Diverse Downhill Contest to dwie edycje: jedna to rozpoczęcie sezonu i zarazem pierwszy Puchar Polski, druga, ktora odbędzie się we wrześniu to… jeszcze niespodzianka, o ktorej poinformujemy wkrotce. Już dziś zapewniamy że będzie to precedens na skalę europejską.
  Podczas pierwszej w tym sezonie edycji Pucharu Polski 23 i 24 kwietnia dwukilometrowa trasa zjazdowa wytyczona na stoku gory Żar ponownie zweryfikuje umiejętności i formę zawodnikow po zimie. Jak zawsze podczas rozpoczęcia sezonu downhillowego organizatorzy spodziewają się nie tylko zawodnikow z Polski, ale także z zagranicy, ktorzy chętnie startują w Diverse Downhill Contest. Podobnie jak w latach poprzednich zawody rozgrywane będą w kilku kategoriach przeznaczonych zarowno dla zawodnikow, jak i zawodniczek.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]