Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Brak prądu w wielu miastach woj. śląskiego - sprawdź gdzie! Czy twoja ulica jest na LIŚCIE? Sprawdź wykaz miejsc i godzin!

JAK
Nie będzie prądu w wielu miastach woj. śląskiego - sprawdź gdzie! Kliknij w galerię >>>
Nie będzie prądu w wielu miastach woj. śląskiego - sprawdź gdzie! Kliknij w galerię >>>
WAŻNE! Mnóstwo ludzi w miastach woj. śląskiego nie będzie miało w najbliższe dni prądu. Wyłączenia energii elektrycznej będą w całym województwie śląskim nie tylko tego dnia, ale także w najbliższych dniach. Ostrzeżenie dotyczy m.in. Bytomia, Chorzowa, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Katowic, Tychów, Zabrza i powiatów: bieruńsko-lędzińskiego, bielskiego, będzińskiego, cieszyńskiego, częstochowskiego, gliwickiego, lublinieckiego, mikołowskiego, myszkowskiego, pszczyńskiego, raciborskiego, tarnogórskiego, wodzisławskiego, zawierciańskiego i żywieckiego. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których rzecz dotyczy.

Wyłączenia prądu dzisiaj w województwie śląskim

ZOBACZCIE, GDZIE DZISIAJ NIE BĘDZIE PRĄDU
Listę miast, ulic i godziny wyłączeń podajemy w galerii zdjęciowej

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. śląskim na najbliższe dni. Wyłączenia prądu są spowodowane niezbędną konserwacją czy naprawą sieci. Na liście mamy najważniejsze miasta oraz powiaty w regionie i konkretne adresy, gdzie nie będzie prądu. Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej podawane są na 5 dni do przodu.

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. śląskim od 16 do 19 sierpnia 2022 roku. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

Pamiętaj, w razie zagrożenia lub poważnej awarii dzwoń na 991. Gdy zabraknie prądu w twoim domu, skąd wiadomo, czy to awaria, czy planowane wyłączenie?

Gdy brak prądu występuje w twoim mieszkaniu, domu, sprawdź bezpieczniki – najpewniej tu tkwi problem. Gdy nie ma prądu w całym bloku, na klatce schodowej, trzeba się skontaktować z właścicielem budynku, administratorem. Gdy nie ma prądu na całej ulicy, w okolicy, to najprawdopodobniej planowane wyłączenie lub awaria.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Konopia spowalnia raka?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kozy.naszemiasto.pl Nasze Miasto